صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 160
Like Tree4Likes

موضوع: آکواریوم های چینی آماده

آکواریوم های چینی آماده

با سلام
    این نوع آکواریوم ها بصورت کامل از خارج وارد میشن
    خودشون از سایز متوسط دارای لامپ مهتابی و تسویه هستن
    بیشتر این آکواریوم ها دارای شیشه جلوی ساف با بقل خم هستن و فقط از 2 زاویه چسب می خورن
    دارای درپوش فلزی طرح چوب ( تاج آکواریوم ) و کف یونولیتی در یک قالب فلزی طرح چوب هستن
    نکته : کف به اکواریوم متصل هستش و هیچکدام از وسایل این آکواریوم قابل نصب بر روی آکواریوم معمولی نمی باشد
    دارای تاپ فیلتر استاندارد میباشد که بصورت پرس شده در تاج قرار گرفته که دارای درپوش طرح چوب می باشد که کیفیت نمای آکواریوم را از بین نبرد
    در بعضی مدل ها لامپ مهتابی به صورت سفید و آبی می باشد که بصورت مکمل رنگ یخی را ایجاد می کنند که دید بسیار شفافی در آکواریوم ایجاد می کند
    در حال حاظر عکس با وضوح بالا در دسترس نیست ولی بزودی براتون به نمایش خواهم گذاشت
    رنگ های موجود : طرح چوب تیره قهوه ای - طرح چوب روشن کرم - سفید (سایز 60 سانت ماهیران ) - نقره ای و سیاه ( سایز های کوچک ماهیران )

نکته : هدف از ایجاد این تاپیک خرید و فروش کالا نبوده و تنها اطلاع رسانی میباشد.
    [center:b9b1c3a6e5]ما می توانیم با شرکت ماهیران ایران را سر بلند کنیم
    آکواریوم آب شور Razgriz[/center:b9b1c3a6e5]

2. تشکر rezarsenal از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

Re: آکواریوم های چینی آماده

قيمتهاشم بگو داداش قيمت اين نوع آكواريوم ها واسه ما كه تو بندريم و مستقيم از چين وارد ميشه نجوميه چه برسه به شما كه دوريد ميشه با پولش يه آكواريوم 2 متري درست كرد يه مسئله ديگه هم كه دارن اينه كه يه بار مصرفن توي بار اگه يه ترك كفش برداشته باشه هيچ كاريش نميشه كرد.

من 1.20 اون رو از ماهیران خریدم 500000 تومن . و بسیار هم راضی هستم.سیستم نور و تصیفه اون بسیار عالی جواب میده.
    و همیشه هم اب کریستالی دارم. که هر کدوم از دوستام میاد و میبینه خوشش میاد و میپرسه دلیل کریستالی بودن اب چیه ؟
    توی سایت ماهیران هم مدلهای زیادی ازش در اندازه های مختلفی هستش.
    البته مدلهای چینی اون هم توی بازار هستش که اصلا خوب نیبستن و بیشترشون کیفیت پائینی دارن.
    توی دوبی اما مدلهای بسیار خوب و زیبایی ازشون دیدم.
    اگه دنبال خرید این نوع تانکها هستسن فقط از ماهیران بخرید که از مدلهای چینی موجود در بازار به مراتب بهتره.
    البته مال ماهیران هم چینی هستش اما از نظر کیفیت و چنس به کار رفته شده بسیار مطلوب تر و بهتر هستش.

5. تشکر rezarsenal از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

آقا در مورد قیمتش شما سایز مورد نظر خودتون رو بدید قیمت تقریبی بدم
    در ضمن این آکواریوم ها از طرف بندر نمی یاد بلکه بصورت مستقیم از ماهیران تهران پخش میشه
    آکواریوم های شرکت یویی می هم خوبه رنگ بندیش با ماهیارن کمی فرق داره
    درصد شکستنشون توی بار هم خیلی کم هستش شاید در هر 10 دوره بار 1 شکسته بیاد تو مغازه ها درضمن قبل از اینکه بین مغازه ها پخش بشه هم پول آکواریوم شکسته رو باید خود شرکت پرداخت کنه

7. تشکر rezarsenal از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

يه مسئله ديگه هم كه دارن اينه كه يه بار مصرفن توي بار اگه يه ترك كفش برداشته باشه هيچ كاريش نميشه كرد.
    اینها از شیشه نیستن که بخوان به راحتی بشکنن. در واقع نوعی تلق با ضخامت بالا هستن.
    اصلا شیشه نیستن.
    فقط دورشون از داخل پلهایی زدن ( از سایز 1 به بالا ) که اونها شیشه ایی هستن.
    اگه خواستی از دوبی بیاری ادرس محل فروشش رو بهتون میدم.
    در ضمن این آکواریوم ها از طرف بندر نمی یاد بلکه بصورت مستقیم از ماهیران تهران پخش میشه
    از طرف بندر میاد اما بار کانتینره و مستقیما میره تهران.

منظورم منبع توزیع بود که گفتم تهران

سلام يه مدته تو بندر يه ماركه چيني خيلي زياد شده حتي يه بار كه واسه بار رفته بوديم دوبي بهمون پيشنهاد دادن بياريم من اونا رو ميگم عزيزم نه مال شركته ماهيران.اينايي كه من ميگم شيشه هست نه طلق تويه يه كمده ام دي اف كفش چسب شده.
    اين دفعه كه رفتم دوبي ميخوام يه بزرگشو واسه خودم بيارم البته اگه تفاوت قيمتش با ايران بالا باشه .

سلام يه مدته تو بندر يه ماركه چيني خيلي زياد شدهحتي يه بار كه واسه بار رفته بوديم دوبي بهمون پيشنهاد دادن بياريم مناونا رو ميگم عزيزم نه مال شركته ماهيران.اينايي كه من ميگم شيشه هست نهطلق تويه يه كمده ام دي اف كفش چسب شده.
    اين دفعه كه رفتم دوبي ميخوام يه بزرگشو واسه خودم بيارم البته اگه تفاوت قيمتش با ايران بالا باشه .
    اکواریومهای ماهیران هم همینه.
    دو تا کارتن داره یکی تانک و یکی دیگه هم کمد اون که البته کمدش رو خودتون باید سرهم کنید.
    من دو ساعت وقت گذاشتم تاتونستم اون رو سرهم کنم.

12. تشکر rezarsenal از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid-mohebbi
    اینها از شیشه نیستن که بخوان به راحتی بشکنن. در واقع نوعی تلق با ضخامت بالا هستن.
    اصلا شیشه نیستن.
    فقط دورشون از داخل پلهایی زدن ( از سایز 1 به بالا ) که اونها شیشه ایی هستن.
    سلام

کلیه تانک های ماهیران از شیشه ساخته شدند, حتی نمونه های 12 لیتری. این حرفیه که دفتر مرکزی تائید کرده مگر اینکه به حرفشون اعتماد نداشته باشید.
    من 45 دقیقه ای اسمبلش کردم منتهی چون دست تنها بودم یه کبودی رو ناخن شصت پام بجا موند! که هنوزم خوب نشده

14. تشکر rezarsenal از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

کلیه تانک های ماهیران از شیشه ساخته شدند, حتینمونه های 12 لیتری. این حرفیه که دفتر مرکزی تائید کرده مگر اینکه بهحرفشون اعتماد نداشته باشید.
    اره اینو من هم خوندم...
    اما نمیدونم چرا ولی مال من شیشه خالص نیستش.
    چون خیلی سبکه و وقتی جنس اون رو با پلهای بالا مقایسه میکنم متوجه این موضوع میشم. همون اول هم که بازش کردم و بهش با دست ضربه زدم صدایی که معمولا شیشه میده رو نمیداد...!!
    منم موقع نصبش دست تنها بودم و منوال ش خیلی گنگ توصیح داده بود. اما هر طوری بود سرهم ش کردم.

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرینآخرین